Contact

Postadres:

Triflor b.v.
Postbus 37
1733 ZG Nieuwe Niedorp

Algemeen adres:

Triflor b.v.
Tulpenkade 1
1734 JP Oude Niedorp
Telefoon: 0226-421689
Fax: 0226-422244

E-mail adressen:

Algemeen: triflor@triflor.nl
Erik van Dam: erik@triflor.nl
Geert Hageman: geert@triflor.nl
Judith van Dam: judith@triflor.nl
Mark Wester: mark@triflor.nl
Jack Gorter: jack@triflor.nl
Bianca Groen: bianca@triflor.nl

Route beschrijving:

Vanuit het zuiden via de A9
Vanaf Alkmaar gaat u richting Heerhugowaard. Hier volgt u de N242 richting Middenmeer-Leeuwarden. Vlak na de kruising met de N241 gaat u rechtsaf, hier vindt u de hoofdingang van ons bedrijf.

Vanuit het zuiden via de A7
Vanaf Amsterdam neemt u de A7 richting Purmerend-Hoorn. Na Hoorn neemt u afslag Wognum. Deze weg (N241) rijdt u helemaal uit. Aan het eind gaat u rechtsaf en vervolgens weer de 1e rechts. U bent aangekomen op de Tulpenkade nr. 1